Під Києвом трапився вибух у житловому будинку, травми отримала 7-місячна дитина

У суботу, 3 вересня, в домі у с. Іванівка Білоцерківського району стався вибух у житловому будинку. Травми отримали троє людей, у тому числі 7-місячна дитина.

Про це повідомляє ДСНС Київської області.

“О 23:07 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення, що в приватному житловому будинку стався вибух газоповітряної суміші у с. Іванівка на вул. Петрівських Ставищенської територіальної громади”, – йдеться в повідомленні.

Вибух зруйнував дві стіни будинку. Травми отримали жінки 49-ти та 28-ми років та 7-місячна дитина. Маму та доньку доставили до опікового центру Київської клінічної лікарні №2 з опіками обличчя І-ІІ ступеня.

Нагадаємо, у Чернігові, на Валу, під час виставки боєприпасів у суботу, 3 вересня, пролунав потужний вибух. Серед поранених виявилося кілька дітей.

Пізніше стало відомо, що кількість постраждалих в результаті вибуху на виставці біля музею в Чернігові продовжує зростати. Повідомили про четверту поранену дитину, а також, що травмувалося кілька дорослих.

Всі винуватці інциденту в центрі Чернігова, де на виставці спрацювала бойова зброя та травмувала кількох дітей і дорослих, обов’язково понесуть покарання. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.


372