“Цього тижня маємо хороші новини”: Зеленський про успіхи ЗСУ на Харківщині та півдні України

Президент України Володимир Зеленський привітав успіхи українських військових на Харківщині та півдні країни.

Про це президент заявив у вечірньому відеозверненні.

“Цього тижня маємо хороші новини з Харківщини. І, думаю, кожен громадянин відчуває гордість за наших воїнів. Зараз іще не час називати ті чи інші населені пункти, у які повертається український прапор. Але час сказати слова подяки 25-й повітряно-десантній бригаді, 92-й окремій механізованій бригаді та 80-й десантно-штурмовій бригаді за хоробрість і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань”, – сказав він.

Зеленський також подякував 406-й окремій артилерійській бригаді за “надзвичайно успішні влучання” в районах зосередження окупантів на півдні України та 60-й окремій піхотній бригаді, яка “послідовно просуває українські позиції”.

“Кожен успіх наших військових на тому чи іншому напрямку змінює на користь України й загальну ситуацію по всьому фронту. Що складніше окупантам, що більше у них втрат, то ліпшими будуть позиції в наших оборонців на Донбасі, то надійнішою буде оборона Запоріжжя та Миколаєва, міст Дніпропетровської області, то швидше зможемо звільнити Приазовʼя і весь південь”, – наголосив глава держави.


185