«Навряд чи вдасться»: Данілов про повторний наступ на Київ

Секретар РНБО зазначив, що Україна контролює ситуацію на кордоні з Білоруссю, зокрема, щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається. Повторний наступ Росії на Київ навряд чи вдасться. Крім того, наразі Україна контролює ситуацію на кордоні з Білоруссю.

Про це Секретар РНБО Олексій Данілов сказав в інтерв’ю LB.UA.

“Росіяни не виключають для себе питання, які вони поставили 24 лютого, коли перейшли в активну фазу – це знищення нас як держави, ліквідація військово-політичного керівництва нашої країни. Вони своїх планів не міняли. Тому для нас у цьому нічого дивного немає. Інша річ, що це їм не вдалося, і будемо вважати, що навряд чи вдасться”, – переконаний секретар РНБО.

Данілов додав, що Україна контролює ситуацію на кордоні з Білоруссю, зокрема, щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається.

Секретар РНБО повідомив, що Україна вживає “певних заходів” – серед іншого “була перевірка областей за дорученням президента, які є прикордонними до Білорусі, наскільки ми готові будемо зустрічати, якщо буде відкритий наступ з боку Білорусі”. Данілов підкреслив, що розвідка вважає, що цього наразі не буде.


128