Зеленський прокоментував “шумні новини з Росії”

Президент Володимир Зеленський прокоментував “шумні новини з Росії”, де до народу мав звернутися диктатор Путін і начебто оголосити мобілізацію, проте так і не зробив цього.

Про це Зеленський сказав у своєму традиційному відеозверненні вночі 21 вересня.

“Звичайно, сьогодні доволі шумні новини з Росії. Багато запитань щодо цього. Але що, власне, сталося? Що прозвучало з того, що не звучало раніше? Наші позиції – чіткі та добре відомі. Тільки це нас і має цікавити. Не те, що звучить десь, а те, що є нашим завданням”, – пояснив президент.

Зеленський наголосив, що для україців зараз головні завдання – це підтримка ЗСУ, розвідки, Сил спеціальних операцій, СБУ, Нацгвардії, поліції, прикордонників і всіх, хто поступово відновлює нашу територіальну цілісність.

За його словами, позиції України “не змінюються від шуму чи будь-яких анонсів звідкись”. І в цьому є повна підтримка наших міжнародних партнерів.

“Україна інформує всіх субʼєктів міжнародних відносин про те, що відбувається. І бачимо розуміння не тільки від наших партнерів, а й від тих держав, які намагалися триматись осторонь нашої боротьби. Будуть кроки на підтримку України в таких обставинах і від ключових міжнародних об’єднань. Тож зберігаємо тиск. Зберігаємо єдність. Захищаємо Україну. Звільняємо нашу землю. І не проявляємо жодної слабкості”, – додав глава держави.

На завершення він подякував всім друзям і партнерам України за принципове засудження намагань Росії розіграти чергові псевдореферендуми на окупованих територіях.


267