Компанія Microsoft припинила продаж ПЗ і надання послуг в Росії

Більше росіяни не матимуть офіційного програмного забезпечення

Компанія Microsoft припинила продаж програмного забезпечення та послуг у Росії. Microsoft відверто засудила незаконне та невиправдене вторгнення росіян в Україну, повідомили на сайті компанії у п’ятницю, 4 березня. Цю інформацію також підтвердив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Вихід Microsoft з російського ринку означає, що більше в Росії не можливо буде придбати офіційного програмного забезпечення.

У компанії повідомили, що за вісім днів війни Росії проти України, вони відбивали кібератаки, націлені на українські держструктури та цивільні сайти.

«Найбільш ефективною сферою нашої роботи напевно є захист кібербезпеки України. Ми продовжуємо активно працювати, щоб допомогти чиновникам із кібербезпеки в Україні захиститися від російських атак, включаючи нещодавню кібератаку на провідного українського мовника», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що компанія Apple вже припинила продаж своєї техніки в Росії. А Ілон Маск перевіз з Росії в Україну першу партію станцій супутникового інтернету від компанії Starlink – глобальної супутникової системи.

Хроніки вторгнення Росії. День дев’ятий – у прямій трансляції ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter