У Нагірному Карабаху стався вибух на АЗС, де роздавали бензин біженцям, понад 200 постраждалих

У Нагірному Карабаху вибухнула одна з цистерн, з яких роздавали безкоштовне паливо для евакуації

У Нагірному Карабаху, який нещодавно фактично перейшов під управління Азербайджану, на автозаправці стався потужний вибух. Багато людей, які перебували там, отримали опіки, є жертви, повідомили у понеділок, 25 вересня, у прес-службі ДСНС Азербайджану.

Вибух прогримів на прилеглій ділянці траси Степанакерт-Аскеран. За попередніми даними, вибухнула цистерна з пальним, яке роздавали вірменам для евакуації з Нагірного Карабаху.

«На бензиновому складі стався сильний вибух. Наразі на місці працюють рятувальні та медичні оперативні групи. Є жертви та постраждалі. Багато поранених, які отримали опіки, доставили до медичних закладів. Докладну інформацію буде оприлюднено пізніше», – повідомили у прес-службі азербайджанської ДСНС.

За припущенням правоохоронців, внаслідок інциденту можуть бути загиблі. Наразі точну кількість постраждалих від вибуху не уточнюють.

Пізніше омбудсмен від фактичної влади Карабаху Гегам Степанян сказав, що кількість поранених перевищує 200, багато з них у тяжкому і вкрай тяжкому стані. За даними міністерства охорони здоров’я Нагірного Карабаху, постраждалих будуть транспортувати до лікарень у Вірменії.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що АЗС була розташована за містом. У районі заправки були десятки людей, які чекали свою чергу на отримання бензину.

Наразі в Нагірному Карабасі триває масова евакуація Вірмен.На АЗС Степанакерта люди стоять у величезних чергах, щоб отримати паливо для евакуації. Зазначимо, за день до вибуху на АЗС влада Нагірного Карабаху повідомила, що п’ять АЗС будуть безплатно надавати пальне тим, хто хоче евакуюватися.