Близько сотні працівників ЗАЕС підписали контракти з російськими окупантами

З 6700 працівників, які залишилися працювати на окупованій росіянами ЗАЕС, лише сотня підписали контракти з “Росатомом” під тиском, але є й “добровольці” з топ-менеджменту.

Про це повідомляє пресслужба НАЕК “Енергоатом”.

“Протягом двох тижнів російські загарбники роблять усе, щоб примусити персонал Запорізької АЕС підписати контракти з фейковим підприємством АО “Эксплуатирующая организация “Запорожская АЭС”, яким керує Росатом”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, окупанти вдаються до тиску й маніпуляцій, заявляючи, що тисяча працівників станції вже підписали контракти. Але ця брехня, наголошують в Енергоатомі, не спрацьовує.

“Насправді з 6700 працівників, які залишилися працювати на окупованій росіянами ЗАЕС, лише близько сотні підписали контракти з Росатомом. Причому переважна більшість із тих, хто це зробив, “погодилися” під тиском загарбників”, – вказується у повідомленні.

Але серед них є й “добровольці”, зокрема з керівного складу. Ці люди мотивують свої дії бажанням обійняти високі керівні посади у фейковій структурі та отримати дивіденди від загарбників.

“Їхні прізвища відомі, і всі вони відповідатимуть за свої дії після звільнення станції та повернення її під повний контроль України”, – наголосили в компанії.


107