«Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»: жителів Харківщини запрошують на онлайн-захід

«Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»: жителів Харківщини запрошують на онлайн-захід

Захід відбудеться в рамках програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес».

30 серпня з 11:00 до 14:00 для молодих людей у віці 16-35 років у форматі онлайн проведуть «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!». Організатори – ГО «Маріупольська Спілка Молоді».

Проєкт передбачає ознайомлення молоді та жителів області з провідними українськими та міжнародними підприємствами: презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

Захід складається з двох частин:

Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо.

Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватися. Представники громадської організації нададуть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Реєстрація тут.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація