Слідчі повідомили харківʼянину про підозру у скоєнні домашнього насильства

65-річний чоловік ображав свою дружину та погрожував фізичною розправою.

З відповідними заявами до Харківського РУП № 1 неодноразово зверталася 64-річна жінка. З її слів, 65-річний чоловік поводив себе неадекватно щодо неї, ображає, принижує та погрожує фізичною розправою.

Поліцейські сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Харківського РУП №1 ГУНП в Харківській області склали щодо порушника 3 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачені ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Винесли 3 термінові заборонні приписи з забороною контактувати з дружиною та перебувати за місцем її мешкання. Адміністративні протоколи поліцейські направили до Київського районного суду міста Харкова для прийняття рішення.

Суд розглянув адміністративні протоколи та наклав стягнення у вигляді штрафів, однак чоловік продовжив вчиняти домашнє насильство.

Слідчим Харківського РУП № 1 відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання строком до 2 років позбавлення волі.

7 березня чоловіку повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *