Юні боксери Харківщини перемогли на чемпіонаті Азії

Спортсмени здобули 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі на чемпіонаті Азії серед юніорів, школярів та школярок, який відбувся в ОАЕ.

Золоті медалі були здобуті харківськими спортсменами в змаганнях серед школярів та школярок. Чемпіонами стали: Марія Рафальська (вагова категорія до 46кг), Ангеліна Румянцева (вагова категорія до 55 кг) та Дмитро Касьяненко (вагова категорія понад 70 кг).

Срібні медалі також були в цій категорії. Другі місця посіли: Віра Василенко (вагова до 58 кг), Далінтін Лукьяненко (вагова до 64 кг) та Юнус Саліхов (вагова до 67 кг).

Бронзова нагорода була на рахунку Кирила Горбунова (вагова категорія до 58 кг).

Ще дві «бронзи» здобули юніори Кіра Макагоненко (вагова категорія до 48 кг) та Олександр Малахов (вагова категорія до 50 кг).

Загалом збірна України виборола на чемпіонаті Азії 5 золотих, 14 срібних та 18 бронзових нагород, а також посіла друге загальнокомандне місце серед школярів та школярок та четверте серед юніорів.