Привітання голови Харківської ОДА Айни Тимчук до Міжнародного дня театру

Шановні театральні діячі та працівники театрів! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру!

Знаю, що театр – це не просто професія, це справжнє покликання і сенс життя. У кожну виставу, в кожну роль усі, причетні до театру, вкладають душу. Щоразу, виходячи на сцену, ви віддаєте частинку себе, щоб дарувати глядачеві емоції, запалювати серця, змушувати замислюватися.

Дякую вам за ваш непросту й самовіддану працю.

Харківщина завжди була і залишається одним із центрів культурного і зокрема театрального життя України. Ми маємо самобутню театральну школу. З харківською сценою пов’язані видатні імена – від  Леся Курбаса та Наталії Ужвій до Андрія Жолдака та багатьох інших відомих режисерів та акторів. Упевнена, що харківський театр і надалі даватиме нам нових і нових зірок сцени.

Сьогодні театр переживає важкі часи, пов’язані з пандемією. Разом з вами ми шукаємо можливості для того, щоб підтримати мистецьку сферу. Адже саме ставлення до гуманітарної сфери, нематеріальних цінностей говорить про рівень розвитку суспільства.

Упевнена, що невдовзі цей період напівпорожніх залів завершиться. І попереду у вас – багато нових яскравих вистав та ролей.

Від усього серця бажаю вам сил та натхнення, творчих успіхів та вдячних глядачів.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація