У Харкові відбувся чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед поліцейських

Змагалися за першість 43 працівники різних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області. Чемпіонат проходив на базі спортивного комплексу «Динамо».

У швидкості та витривалості змагалися 14 команд, і навіть дощ не зупинив завзятість спортсменів та жагу до перемоги. Кожен поліцейський продемонстрував гідний результат.

У запеклій боротьбі в особистій першості серед жінок на дистанції 1000 метрів третє місце посіла працівниця полку поліції особливого призначення Інна Камєнєва, друге – співробітниця відділу поліції в метрополітені Анна Герасимович. Очолила список переможців серед жінок-поліцейських Вікторія Кольчик з батальйону конвойної служби.

Серед чоловіків на дистанції 1000 метрів третє місце посів співробітник Харківського райуправління поліції №1 Дмитро Гостєв, друге –батальйону конвойної служби Олексій Белінський. Переміг у змаганнях на дистанції 1000 метрів поліцейський Управління «Корпус оперативно-раптової дії» Андрій Іванченко.

3000 метрів із суттєвим відривом від суперників першим подолав поліцейський батальйону конвойної служби Дмитро Пожевілов, «срібло» дісталося працівнику ХРУП №3 Юрію Стукалу, а «бронза» – співробітнику  ХРУП №1 Івану Вихристюку.

Дистанцію в 5000 метрів швидше за всіх подолав поліцейський батальйону конвойної служби Володимир Чуб. 2 місце виборов боєць полку поліції особливого призначення Геннадій Михайлов, 3 місце завоював спецпризначенець КОРДу Сергій Чевичелов.

В командній першості третє місце посіла команда Управління «КОРД», друге місце зайняли спортсмени ХРУП №1, чемпіонами змагань стала команда батальйону конвойної служби.

Начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області Сергій Панов привітав переможців і вручив їм грамоти, дипломи, медалі, кубки та цінні подарунки.