Поліцейські провели відкритий урок з безпеки дорожнього руху для ліцеїстів

В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» інспектори Сектору реагування патрульної поліції  відділу поліції № 3 Харківського районного управління поліції №3 Головного управління Національної поліції в Харківській області  влаштували відкритий урок з безпеки дорожнього руху для учнів 5 класів Козачолопанського ліцею.

Поліцейські розповідали школярам правила безпечної поведінки дорогою до школи та додому, а також про необхідність дотримання правил дорожнього руху для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху. Працівники поліції закликали дітей бути уважними і обережними, проводити своє дозвілля подалі від доріг, переходити проїжджу частину лише по пішохідних переходах з дотриманням правил дорожнього руху та ніколи не перебігати дорогу перед транспортом, що наближається.

Діти уважно прослухали інформацію поліцейських і жваво брали участь у спілкуванні.

Поліцейські Харківщини закликають дорослих бути для дітей прикладом зразкової поведінки на дорозі й не порушувати правила дорожнього руху, зменшувати швидкість поблизу пішохідних переходів і бути уважними та пильними під час руху біля навчальних закладів.

Відділ комунікації поліції Харківської області