Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти

З 1 липня можна зареєструвати кабінет вступника на сторінці системи подання заяв в електронній формі.

Здійснити реєстрацію можна за адресою: vstup.edbo.gov.ua

У МОН зауважують, що перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».

Потім для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні, та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса надалі буде логіном для входу до електронного кабінету.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно, куди необхідно внести таку інформацію: 

– контактний телефон;

– кольорову фотокартку вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу – 1 Мб;

– додаток до документа про освіту;

– довідку для нарахування сільського коефіцієнта. Для вступників, що мають право на одержання сільського коефіцієнта, важливо завантажувати довідки про реєстрацію в селі, що відповідають визначеному зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»), оскільки в них не буде можливості видалити чи замінити таку довідку після подання електронної заяви.

Також заздалегідь треба перевірити інформацію про розміщення школи в селі. Це можна зробити на сайті.

Для допомоги вступникам до 13 серпня працюватиме гаряча лінія «Вступна кампанія 2021» за номером: 0 (800) 50-45-70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт-нд: 09.00-16.00). 

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація