Михайло Сербін та Максим Крипак поповнили медальну скриньку збірної України «сріблом» та «бронзою» Паралімпіади

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.

30 серпня 17-річний Михайло Сербін став срібним призером на дистанції 200м комплексним плаванням у категорії SM11. Харків’янин поступився лише Роджеру Дортсману з Нідерландів. Бронзову нагороду на цій дистанції виборов японець Учу Томіта.

Нагадаємо, два дні тому Михайло Сербін став чемпіоном Паралімпійських ігор у Токіо на дистанції 100 метрів на спині.

Максим Крипак, на рахунку якого вже є золота та срібна медалі цієї Паралімпіади, додав до своєї колекції ще й «бронзу», яку здобув у чоловічій естафеті 4х100м вільним стилем. Українська команда, до складу якої також увійшли Юрій Божинський з Полтавської області, Денис Дубров з Дніпропетровської області та Андрій Трусов з Донецької області, відстала від переможців, команди з Австралії, яка встановила новий світовий рекорд, на 3.09 сек. Друге місце посіла команда Італії.

Таким чином, на цей час на рахунку українських паралімпійцев – уже 12 золотих, 26 срібних та 14 бронзових нагород. З них 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі – на рахунку спортсменів Харківщини.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація