Харківська область: протягом тижня рятувальники здійснили 258 виїздів на гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних подій

Впродовж тижня, з 30 серпня по 06 вересня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на , пожежі, інші виклики.

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 258 разів виїжджали за сигналом «Тривога». З них 151 виїзд на ліквідацію пожеж та загорянь, 28 раз рятувальники виїздили для надання допомоги населенню, 12 раз для знешкодження вибухонебезпечних предметів, 10— на чергування, 57– інші виїзди.

Внаслідок пожежі 1 людина травмована. Врятовано 5 людей при проведенні рятувальних заходів. Рятувальники евакуювали на пожежах 6 осіб.

Піротехніки ДСНС знешкодили 221 боєприпас часів Другої світової війни, серед яких 16 мінометних мін, 3 авіабомби, 35 артснарядів, 17 гранат, 150 набоїв.

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– слідкуйте за станом та справністю електромережі;

– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

– не паліть у ліжку;

– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

– суворо дотримуйтесь правил безпеки під час відпочинку на воді та не дозволяйте купатись дітям на самоті;

– не провокуйте пожеж у природних екосистемах.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області