Харківська область: протягом тижня рятувальники відреагували на 145 надзвичайних викликів

Впродовж тижня, з 20 по 27 вересня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на , пожежі, інші виклики.

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 145 разів виїжджали за сигналом «Тривога». З них 44 виїзди на ліквідацію пожеж та загорянь, 28 раз рятувальники виїздили для надання допомоги населенню, 20 разів для знешкодження вибухонебезпечних предметів, 6 — на чергування, 47 – інші виїзди.

Внаслідок пожеж загинули 3 особи.

Піротехніки ДСНС знешкодили 176 боєприпасів часів Другої світової війни, серед яких 3 авіабомби, 48 артснарядів, 19 мінометних мін, 6 гранат та 100 набоїв до стрілецької зброї.

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– слідкуйте за станом та справністю електромережі;

– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

– не паліть у ліжку;

– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

– суворо дотримуйтесь правил безпеки під час відпочинку на воді та не дозволяйте купатись дітям на самоті;

– не провокуйте пожеж у природних екосистемах.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області