Водіїв попереджають про можливість ожеледиці на дорогах

За прогнозом синоптиків, близько 4:00 5 січня розпочнуться опади у вигляді дощу за температури повітря +1°С.

«У зв’язку з переходом температури через 0°С на дорогах області може утворюватись ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму», – звертаються до водіїв фахівці Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження. Сьогодні продовжуються роботи з розширення узбіч та оброблення протиожеледною сумішшю доріг для запобігання утворення ожеледиці.

«Виконувались роботи з очищення проїзної частини від талого снігу, розширення узбіч та оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення, зокрема обробка мостів та шляхопроводів, небезпечних ділянок доріг (спуски і підйоми)», – повідомили дорожники.

За даними САД, протягом доби на державних дорогах області працювало 196 одиниць спецтехніки, задіяний 241 працівник. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 1726 куб м піщано-соляної суміші, 173 куб м відсіво-соляної суміші та 274 т технічної солі.

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування – тут.

З питань щодо стану проїзду дорогами державного значення можна звертатися за номером  (057)336-83-44 цілодобово.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація