Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Лозовій дитина знову провалилася у люк (оновлено)

У Лозовій дитина знову провалилася в люк. Подія трапилася 6 березня близько першої години дня. До рятувальників інформація надійшла від дітей, що нібито їхній знайомий провалився у люк поблизу вулиці Чайковського. 

На  місці події лікарі  швидкої та рятувальники дитину не знайшли.  Начальник Лозівської самостійної державної рятувально-пожежної частини №24 Євген Шевченко розповів,  телефонували дівчата, вони повідомили, що знайомі їм  хлопці дістають свого товариша з люку та просили допомоги. Коли рятувальники приїхали на місце, дівчата, які телефонували відвели рятувальників на місце події, але хлопців там вже не було.  Біля люку та в ньому самому залишились сліди, тому Євген Шевченко припустив, що діти самостійно витягли свого товариша ще до приїзду спецслужб.
За інформацією з соцмереж, яку розмістив батько хлопчика, який провалився у люк, зараз дитина  почуває себе добре. Люк вже закрили.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 Шалтай-болтай 07.03.2018, 02:41
Закономірне явище під час канікул.
Цитата | Скарга
+6 #2 Снеговик 07.03.2018, 10:29
Скорее закономерное явление для слуг народа, пока чрезвычайное происшествие не произойдет, жопу свою не кто не поднимет и прямые обязанности не выполнит. Таковы уж реалии.
Цитата | Скарга
+6 #3 Карма? 07.03.2018, 14:07
Со слов главного инженера ЖУКа, того самого, которому досталось палкой от мужика летом, это был его сын и этот люк уже закрыт лично им..... Я искренне рад, что с ребенком все нормально и против инженера ничего не имею, хороший специалист, таких в городе мало осталось, но для улучшения кармы или работу надо сменить, или хотя бы люки эти треклятые по закрывать в городе, независимо от того, у кого они там на балансе числятся.
Цитата | Скарга
+7 #4 Стусенко Дмитрий 08.03.2018, 16:04
С ребенком все хорошо. Колодец, я еще не закрыл , так как гололед. Пытались подъехать, жесть.... Обязательно закрою, и не только этот, а еще и все остальные, около горки. По поводу смены работы,... Как раз в тему...
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.