Повідомити новину

ТРК Сігма

24травня2018

Панютянину за прапор з серпом і молотом може загрожувати до 5 років ув’язнення

Заборонені червоні стяги з серпом та молотом вивісили у Панютиному на травневі свята. Про порушення заборони пропаганди комуністичної символіки лозівських поліціянтів повідомили 1 травня.

Правоохоронці  звернулися до власника будинку з проханням прибрати комуністичну символіку, на що порушник − ним виявився Віктор Хмара − відповів, так виявляє свою громадянську позицію.
Чоловік переконаний, мешканці сусідніх будинків також добровільно вивісили символи комунізму. Однак самі сусіди  не знають, звідки взялися стяги.
Віктор Хмара зазначив, сусіди залякані, тому і не підтверджують, що самі їх вивісили.

Поліціянти зазначили, за порушення законів про декомунізацію чоловікові загрожує позбавлення волі строком до 5 років.

       


Коментарі  

0 #31 чернокнижник 25.05.2016, 16:25
Назовите хоть одну страну, в которой всем желающим, не в угоду политической конъюнктуре, дали почитать всё-всё, вплоть до лицезрения факсимиле.
Цитата | Скарга
-3 #32 Букинист 25.05.2016, 20:14
Цитую чернокнижник:
Назовите хоть одну страну, в которой всем желающим, не в угоду политической конъюнктуре, дали почитать всё-всё, вплоть до лицезрения факсимиле.

А зачем вам все-все ? Даже малой части доступной в инете достаточно чтобы отбросить навязанные временем и лжецами взгляды и догматы .Парочки писем или депеш-стенограмм дедушки ленина достаточно чтобы навеки в вашем познании о этом человеке поставить точку .Еще пару секретых переписок вождей коммунизма с фашистской Германией заставят вас по иному взглянуть на понятие фашизм-социализм-дру жба и совесть а заодно поискать новые материалы по основным вехам истории .Только ищущий найдет истину !Удачи .
Цитата | Скарга
+1 #33 чернокнижник 25.05.2016, 21:17
Ну, сударь, если правду черпать из инета, тогда далеко зайдем.
И Вам не хворать.
Цитата | Скарга
-4 #34 простак 26.05.2016, 08:38
Цитую чернокнижник:
Ну, сударь, если правду черпать из инета, тогда далеко зайдем.
И Вам не хворать.

А Вы черпаете правду из советских книг по истории?Ну и как много начерпали?
Цитата | Скарга
+2 #35 комуніст 24.07.2016, 07:07
Зробіть щось краще ніж було при совку і люди самі визначаться з відношенням і можливо будуть більш підтримувать. На даний час людей, які пережили голодовку, практично не залишилось, а ті які жили при совку і яким зараз по 60-70 років, в той час мали можливість безплатно навчатись, мали роботу, за яку можна прожить, отримували і будували житло. А зараз на квартплату не взмозі заробить. А це що не позор для країни, коли скільки людей змушені виїзжати за кордон в пошуках кращого життя, Пройшли на 9 травня з червоним прапором, ну й що щось трапилось, нічого. Це просто влада, яка набиває на нас собі мільярди, боїться, що б не скинули. Але хай знає, за злочини проти Українського Народу з червоними прапорами, чи без них, відповідать прийдеться і тут декомунізація не спасе.,
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.