УПЕК відзначив 16-річчя

У День народження індустріальної групи, до якої входить ЛКМЗ, керівники говорили про сучасний УПЕК та плани на майбутнє.

Індустріальна група УПЕК за 16 років гідно пережила різноманітні кризи. Таким словами Президент корпорації Анатолій Гіршфельд відкрив концерт до Дня народження УПЕК. Він подякував працівникам за віддану роботу і розповів про плани на наступний рік. Вони досить масштабні: вийти на новий рівень прибутку, підвищити конкурентоздатність товарів, покращити матеріальний стан трудівників корпорації.

 

Кращим працівникам УПЕК Анатолій Гіршфельд вручив грамоти, подяки та грошові премії. На сцену піднімалися і троє лозівчан: коваль-штампувальник Олег Опейда, токар-розточувальник Володимир Володченко та оператор станків Олександр Сьянов.

Подарунками для присутніх стали пісні і танці. На дні народження виступили і фіналісти всеукраїнського талант-шоу — гурт «Крейзі бойз».

На завершення концерту до залу закинули 16 повітряних кульок – символ 16 років УПЕК. Свято закінчилося побажаннями успіху та ще більших досягнень корпорації і її працівників.