Депутати погодилися ліквідувати “Міськсвітло” та “ДЄЗ”

У понеділок на сесії депутати Лозівської міської ради одностайно проголосували за відповідні рішення.

Велику комунальну реорганізацію задумало нове міське керівництво. У неї входить ліквідація неефективних на його думку комунальних підприємств. Регіонали, які кілька років тому створили “Міськсвітло” та ДЄЗ, спочатку виступали проти їхньої ліквідації. Найактивніше цю позицію відстоював колишній мер, Сергій Литвинов. Однак у понеділок фракція більшості “Наш дом Лозовая” одноголосно проголосувала “За” –  за його відсутності.

 

Заради цього нинішньому міському голові — тепер також члену ПР, — за його власним зізнанням, довелося багато переконувати. Та найвагомішим аргументом став фактичний розпад “Міськсвітла”. Поки депутати сперечалися, чи приєднувати його до шляховиків, наприкінці року частину людей туди вже перевели. Бо у “Міськсвітлі” їм не було чим платити зарплатню.

З ДЄЗом на поступки довелося іти вже іншій стороні. “Наш дом Лозовая” принципово вимагав залишити розрахунки у новому підприємстві, яке створюється замість ДЄЗа, – в Житловій управляючій компанії. Як обіцяє мер, чисельність штату Житлової управляючої компанії, навіть за наявності розрахункової ланки, буде удвічі меншим за штат ДЄЗу, який складається зі 109 одиниць.

Інформаційно-рохрахунковий центр, тим не менш, все одно планують створити на базі ліцензованої фінансової установи. ЖУК займатиметься обліком і нарахуваннями, а центр — операціями з грошима.

А поки йтиме ліквідація та реорганізація, Дирекція єдиного замовника працюватиме ще півроку.