Врожаї озимини у лозівських аграріїв у нормі +vd

Результати жнив можна назвати прийнятними, зважаючи на посуху, яка на Лозівщині триває вже 3 рік.

 

 

На полях сільгосппідприємства «Агропромтехсервісу» вже зібрали пшеницю та завершують прибирати ячмінь. Він непогано вродив, а ось хліба планували отримати більше. Його врожайність – 46 центнерів на гектар, говорить радник директора сільгосппідприємства Сергій Зеленський.

По озимині результати цього господарства найкращі в районі. Хоча із 1050 гектарів озимини у «Агропромтехсервісу» вціліли лише 150. Вони і дали непогані результати.

Цьогорічні врожаї ранніх зернових для сільськогосподарських підприємств Лозівщини були схожі на результати лотереї. На чиїй землі йшли дощі, тому і прибутки, говорить заступник голови райдержадміністрації Оксана Заскалкіна.

У районі щодня прибирають 2,5 тисячі гектар ранніх зернових. Пшениці намолочують у середньому 25 центнерів з гектару проти минулорічних 40 . З такими темпами прибирання та врожаями Лозівщина займає середні позиції в області, однак ними у районі задоволені.

Уже за кілька днів жнива на Лозівщині завершаться і аграрії почнуть готуватися до посіву озимини. За попередніми прогнозами для неї відведуть на чверть менше землі, ніж цього разу. У районі посуха, а кидати зерно у суху землю собі дорожче, переконані аграрії.

Анна Скрипник

 

{youtube}rqVmVr01BUc{/youtube}