Домашня сторінка / Новини / На Лозівщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр

На Лозівщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Краснопавлівському ліцеї  27 березня відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Зі спеціалістами займатимуться попередньо 36 дітей.

Заклад відвідуватимуть дошкільнята та школярі з різних населених пунктів Лозівщини від 3 до 17 років, з особливими освітніми потребами, яким потрібна допомога спеціалістів. Для комфортних занять у центрі обладнали кабінети логопеда, психолога та ресурсну кімнату.

На відкриття приїхали перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер, керівники району Ашот Керопов та Володимир Лаптєв. Поздоровлення від народного депутата Анатолія Гіршфельда передав його помічник Олег Губенко. Від благодійного фонду «Патріоти» закладу передали сертифікат на спортивно-ігровий інвентар. Від області центр також отримав подарунки.

Батьки запевнили, появі інклюзивно-ресурсного центру раді, бо раніше дітей доводилося возити до Харкова чи Лозової. Не у всіх мам і тат була така можливість. Тепер діти з особливими потребами  зможуть, паралельно з навчанням у садку чи школі, ще додатково розвиватися у центрі.

Заняття у закладі розпочнуться після закінчення весняних канікул, повідомила начальник районного управління освіти Вікторія Бойко.

0