Крапку ставити зарано

Повільно, але рухаються вперед гучні січневі справи,  фігурантами яких стали лозівськи правоохоронці.

Повільно, але рухаються вперед гучні січневі справи,  фігурантами яких стали лозівськи правоохоронці. Нагадаємо, з вікон міськвідділу міліції з різницею у два тижні по черзі вистрибнули чоловік та жінка — обидва згодом померли у лікарні. І ще двоє людей постраждали від зіткнення зі службовим автомобілем Держслужби охорони. Одну зі справ цього тижня прокуратура вже передала до суду, а усі вікна міліції заґратували.

 

39-річний ром Ласло Коломпаров вистрибнув з цього вікна 9 січня. Після прокурорської перевірки інциденту порушили кримінальну справу. Її веде обласна прокуратура, тому у лозівській хід справи не коментують. Тут розбирають друге падіння з вікна міліції — Оксани Бондаренко, – яке сталося 22 січня. Після двох перевірок за цим фактом у порушенні кримінальної справи було відмовлено. Але експертизи ще тривають. Висновки будуть наприкінці березня. Тільки отримавши їх, прокурор зробить остаточний висновок, порушувати кримінальну справу чи ні.

А ось інцидент за участі співробітника Держслужби охорони розслідується швидше. 29 січня він, знаходячись за кермом службової автівки, збив дівчину. Постраждала отримала травми середньої важкості. За два дні порушили кримінальну справу, а вже цього тижня передали її до суду. За словами Лозівського міжрайонного прокурора Володимира Калюги, справа направлена до суду з обвинувальним висновком з обвинуваченням водія службового автомобіля Лозівського відділення ДСО у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Ця стаття регламентує відповідальність за порушення правил дорожнього руху. Вона передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.