Битва за лозівське сміття

У четвер, 3 березня, на спеціальній житлово-комунальній комісії визначили, хто у місті вивозитиме побутові відходи.

У четвер, 3 березня, на спеціальній житлово-комунальній комісії визначили, хто у місті вивозитиме побутові відходи. Донедавна цим займалися комунальне підприємство «Комсервіс» та приватна фірма «Бумеранг». Вони і були претендентами у цьому конкурсі. Суперечки розгорілися довкола території, яку обслуговує «Бумеранг». Це чотири мікрорайони: перший, другий, шостий і дев’ятий.

 

Комісія вислухала послужні списки підприємств, звіти про їхні досягнення та можливості. Комунальний «Комсервіс» вивозить сміття з контейнерів більшої частини Лозової. Обсяги приватного Бумерангу втричі менші.

Істотний мінус «Бумерангу» – підприємство має єдиний сміттєвоз. Вже були випадки, коли машина підводила фірму. Тоді проблему вирішили: попрохали транспорт у «Комсервісу». Проте директор останнього запевнив: у нього таких аварій практично не трапляється.

Комісія порадилась і вирішила: віддати сміття усієї Лозової «Комсервісу». У тому числі – відходи з чотирьох мікрорайонів, які раніше вивозив «Бумеранг».

Невирішеним залишилося питання про договір на виконання послуг, який має «Бумеранг». За цим документом, підприємство може вивозити сміття на своїй території ще 9 місяців.