У Мальцівському на Лозівщині завершили ремонт дороги

Ремонтувати покриття почали 6 червня. Асфальт вклали на ділянці, якою, за словами місцевих, відмовлялись їздити автобуси.
У Мальцівському 10 червня тривали останні етапи ремонту дороги через село. Фрезою зняли 5 сантиметрів старого покриття та вкладали 8 сантиметрів нового асфальту. Місцеві жителі розповіли, радіють роботам, бо дорогу не ремонтували 40 років.

Ремонту  ділянки добивався народний депутат України Анатолій Гіршфельд. Після прохань людей вплинути на стан покриття обранець звернувся до керівництва області. Після цього відновлення дороги профінансували з обласного бюджету.  Про це розповів помічник обранця Олег Губенко.

Субпідрядна організація з Павлограду закінчила роботи у Мальцівському 10 червня. Це не єдина дорога, яку цьогоріч ремонтують за сприяння Анатолія Гіршфельда. 1.2 кілометра шляху у напрямку Садове­­­ –Катеринівка вже відновили. Далі ремонтуватимуть ділянку дороги Новоіванівка – Орілька на Чернявщину.  Обранець також просив Прем’єр-міністра посприяти в будівництві окружної дороги від Панютиного до Новаіванівки.

Один коментар

  1. Олег, не бреши , всі дороги по Лозівщині робляться за сприяння Юлії Світличної, твій «гаманець» Гіршвельд, ніякого відношення, до цього не має, запитайте в Зєлі.