Лозівських самоврядців привітали с професійним святом +vd

7 грудня у міському Палаці культури для міських депутатів влаштували святковий концерт. Народних обранців, які активно вирішували проблеми городян протягом року, нагородили грамотами міської ради.

Відзначили і сумлінних працівників виконавчого апарату та служб міста. Троє з них стали фіналістами у конкурсі «Кращий представник місцевого самоврядування». Третє місце посіла головний спеціаліст юридичного відділу виконкому Оксана Макущенко, друге – за Інною Жуковою, провідним спеціалістом відділу освіти, а зразковим самоврядцем стала Ірина Сазонова, заступник начальника Лозівського управління праці та соціального захисту населення. Переможниця міського етапу конкурсу відзначилася і в області. У неї третій результат.

Спільним подарунком для всіх самоврядців стали виступи місцевих артистів. Майже півтори години таланти показували свої нові та вже уподобані глядачами номери. А відділ культури повеселив винуватців свята комедією. Фотографії лозівських обранців та виконкомівців показали під фрази з відомих кінофільмів.

Депутати зі спокійною душею розважалися того вечора, адже у святковий день область виділила допомогу на виплату зарплат бюджетниткам.

 

Анна Скрипник

 

{youtube}w3x7tWO4yjk{/youtube}