Домашня сторінка / Новини / На Лозівщині у садках, школах та лікарнях перевірять пожежну безпеку

На Лозівщині у садках, школах та лікарнях перевірять пожежну безпеку

Першим перевірили Лозівський вищий коледж мистецтв. 7 грудня у закладі знайшли чимало порушень.

У коледжі відсутня пожежна сигналізація, були питання до застарілих вогнегасників, схем евакуації та вказівників.

Аби виправити усі недоліки та убезпечити будівлю, де студенти не лише навчаються, а й живуть, потрібно 2 мільйони гривень. Проект на встановлення сигналізації  виготовили ще минулоріч, зараз його направили до області. Кошти на забезпечення пожежної безпеки можуть виділити з нового року, розповів директор коледжу Василь Чурилов.

Про безпеку студентів та викладачів у закладі не забували, запевнив керівник. Виділити кошти на протипожежні заходи просили неодноразово. З цим питанням звертались до керівників області. Однак, грошей на сигналізацію та усе необхідне постійно не вистачало. Усе через те, що цю будівлю передали коледжу у 2016 році, і тоді вона потребувала термінових ремонтів. Останні кілька років у коледжі замінили покрівлю, оновили систему теплопостачання, цьогоріч – водопостачання та каналізацію.

Василь Чурилов пообіцяв,усі недоліки виправлять та зроблять усе можливе, аби діти та працівники були у безпеці.

Загалом усі заклади освіти, культури, медицини, соціальної сфери Лозівщини, де масово збираються люди, з 11 грудня перевірятимуть пожежні інспектори. Про це повідомили на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 грудня. Пожежні назвали основні порушення, які виявляли раніше.

«Основні порушення, які є на території нашого району – це порушення капітального характеру, які потребують великих матеріальних затрат: пожежна сигналізація, блискавкозахист, обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисними розчинами, зовнішнє та внутрішнє протипожежне водопостачання», – Олег Кирилович, головний інспектор Лозівського районного відділу ГУ ДСНС.

Лозівський міськголова Сергій Зеленський попросив  рятувальників перевірити стан пожежної безпеки і у приватних кафе, магазинах,розважальних центрах та готелях.  Мер порекомендував не робити поблажок жодному закладу.

 

0

Один коментар

  1. Да ну на…
    Для начала пусть проверят самих “пожежных испекторив”, которые столько лет типа ничего не видели и все соответствовало. По поводу школ и других учебных заведений. Так они финансируются из бюджетов. Пусть знающие скажут, сколько сейчас стоит один огнетушитель, его периодическая поверка и “перезарядка”. По системе сигнализации – отдельная тема. Там один проект обойдется дороже, чем вся богадельня вместе с самим Чуриловым -), а с расходниками и работой по монтажу, лучше промолчать.
    А вообще все будет как всегда. Пройдутся, напишут акты, дадут срок на устранение, виновные застрахуются в “аккредитованной” страховой компании, ответственные официально уплатят штраф и будут жить дальше.

    7+