Дипломну роботу випускника ЛУКіМу побачать інтернет-користувачі +vd

Олександр Жаботинський, випускник Лозівського училища культури і мистецтв, представив публіці та екзаменаційній комісії свою дипломну роботу. Це концерт під назвою «Музичний ринг». Він відбувся 7 лютого на сцені Лозівського районного будинку культури. Цей захід – одна з 15 дипломних робіт, які побачать екзаменатори та викладачі від цьогорічних випускників.

Олександр – студент 4 курсу духового відділення спеціальності народна художня творчість. Щоб вразити екзаменаційну комісію, Сашко демонстрував чи не всі свої творчі здібності: грав на декількох інструментах, організовував конкурси та навіть підбадьорював інших учасників концерту.

Як зазначив сам випускник, роботою своєю він залишився задоволений, враховуючи той факт, що спочатку не все виходило. Багато чого треба було допрацювати.

А ось педагоги хвилювалися, мабуть, більше, ніж сам студент.

«Адже успіх учнів – це перш за все успіх викладачів, – ділилася з журналістами заступник директора з практики ЛУКіМу Лариса Шапко. – Звісно, їм важко. Якщо вони брали участь, скажемо в тих заходах, які я роблю – постановки в училищі, – вони були як артисти, як учасники, як актори. То зараз це самостійна праця як організатора свята, як режисерського майбутнього генія».

За свою роботу Сашко отримав найвищий бал — п’ятірку. А екзаменаційна комісія винесла пропозицію розмістити відеозапис роботи студента на офіційному сайті училища —  як одну з найяскравіших дипломних робіт.          

Тамара Денисенко

 

{youtube}X1QgxxkXMjI{/youtube}