Гроші забрали, але обіцяли повернути

Сьогодні на сесії міськради 300 тис.грн., які мали піти на початок будівництва дитсадку на Авилівці, передали на інший об’єкт.

На початку цього року у міському бюджеті депутати заклали 300 тисяч гривень на початок будівництва дитячого садка на Авилівці. Однак сьогодні на сесії міськради цю суму передали на інший об’єкт — на ремонт об’їзного шляху через панютинський міст. При цьому міська влада обіцяє: дитсадку гроші обов’язково повернуть.

 

Щоб збудувати на Авилівці дитсадок, потрібно близько 15 мільйонів гривень. Їх планували просити у області та держави. Звідти кошти дають зазвичай за умови, що місто докладе і свої гроші. Цьогоріч для початку будівництва з міськбюджету виділили 300 тисяч гривень.

Однак зараз ці кошти терміново потрібні для іншого об’єкту — об’їзного шляху через Панютине. Коли формували бюджет, гроші на дольову участь у його ремонті не передбачили. За словами мера Сергія Степанова, на разі у Лозової є всі шанси потрапити у державну програму фінансування відновлення цього шляху, якщо місто терміново знайде 300 тисяч.

Категорично проти перенаправлення коштів виступив регіонал Сергій Гришин. Цей депутат закріплений за авилівським округом, де мають збудувати дитсадок. Проте його фракція, “Наш дом — Лозовая”, підтримала рішення — за умови, що гроші дитсадку повернуть, та ще й додадуть зверху.

Міський голова Сергій Степанов пообіцяв: без грошей дитсадок не залишиться. Все до копійки на цю статтю повернуть у липні, за результатами перевиконання міського бюджету. Сьогоднішні темпи його виконання — по 125% у місяць — дають змогу це зробити.

Ремонт об’їзного шляху через Панютине розвантажить транспортний потік через Лозову і дозволить зберегти міські дороги. Вартість відновлювальних робіт досягає 20 мільйонів гривень. Допомогти знайти гроші взялася облдержадміністрація. Перенесені з дитсадка 300 тисяч підуть на виготовлення проекту ремонтних робіт.