Двох лозівчан витягли з палаючої автівки +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Двох лозівчан витягли з палаючої автівки +vd

Пізно ввечері 7 березня на в’їзді до Лозової, біля телевишки, перевернулася ВАЗівська «дев’ятка» і загорілася. Двоє чоловіків, які були у ній, виявилися колегами. Інспектор Лозівського відділення ДАІ Андрій Михеєвський говорить, що вони саме поверталися з роботи додому. За напрямком їхали з Павлограду. За словами правоохоронця, попередня причина аварії – перевищення швидкості.

Пасажир, який був у палаючій машині, відбувся незначними забиттями. А ось водій, говорить інспектор, серйозно травмувався. Йому довелось робити трепанацію черепа.

Та навіть такий важкий стан працівники ДАІ називають везінням. Чоловіки у «дев’ятці» могли згоріти живцем, коли б не водії, що побачили аварію. Автолюбителі витягли потерпілих з палаючої машини і намагалися загасити її. Випадкові рятувальники, а потім пожежні вчасно приборкали полум’я – машина не встигла вибухнути.

Нині обгоріла автівка стоїть на штрафмайданчику правоохоронців. Аварією біля телевишки займаються працівники Лозівського міськвідділу міліції. Саме вони, за словами Андрія Михеєвського,  назвуть остаточну причину дорожньо-транспортної пригоди і те, випивав чи ні водій «дев’ятки» перед аварією.

Анна Скрипник

 

{youtube}PASsEbvtfRU{/youtube}