У Лозовій з’являться нові клумби і рідкісні дерева +vd

Нові клумби висадять по проспекту Перемоги, у районі так званого хреста, розповідає головний комунальник Лозової Сергій Костюк. Крім того, біля колишньої дитячої консультації на 2 мікрорайоні відновлять старий квітник, а клумбам у сквері Шевченка планують надати новий вигляд. До однорічних квітів тут додадуть багаторічні.

Саджатимуть у Лозовій і дерева. На 3 мікрорайоні біля храму хочуть зробити це по-новому. Бо кілька років тому, коли депутати саджали дерева традиційним способом, саджанці не прижилися — начебто через поганий ґрунт.

«Цього року ми хочемо спробувати привезти саджанці не однолітні, а вже дорослі, трирічні, з грудою землі. І будемо під кожне це дерево певний котлован готувати, куди будемо садити це дерево з грудою чорнозему», – говорить Сергій Костюк, начальник управління ЖКГ та будівництва Лозівської міськради.

 Гроші на озеленення міста виділить міський бюджет. Сума буде значно більша, ніж минулорічна, говорить Сергій Костюк.

«Орієнтир цього року в нас порядку 70-80 тис. грн. на цю справу використати. Минулого року, для порівняння, 46 тис. було використано», – розповідає головний комунальник міста.

 На в’їзді до міста з боку Катеринівки спиляли цілий ряд старих тополь. Замість повалених дерев цьогоріч висадять нові, повідомив Сергій Костюк. Для  цього обрали катальпу – досить рідкісне дерево для Лозової.

До робіт з озеленення планують долучити школярів та молодіжні організації. Як сказав головний комунальник міста, роботи  вистачить усім.

Анна Красноперова

 

{youtube}yuguglyIK7Q{/youtube}