Обрали кращого перукаря Лозової

За 3 дні майстри ножиць та гребінців показали свою вправність і вміння створювати креативні, захопливі і дещо божевільні зачіски.

 

 

Подібний конкурс у Лозовій проходить вперше, однак, як говорить секретар міськради Тетяна Запорожець, не в останнє. Участь у змаганнях взяли 12 перукарів з 6 салонів нашого міста.

Головним суддею конкурсу «Світ краси-2011» був срібний призер чемпіонату України серед перукарів, харків’янин Олександр Бабкін.

У перший день змагань майстри створювали дитячу зачіску та креативний жіночий образ. Моделей конкурсантки намагались обирати не тільки за зовнішністю, а ще й за характером. Серед відвідувачів конкурсу – не тільки жінки. Подивитись на красу та обрати собі перукаря приходила і сильна половина лозівчан. У суботу перукарі змагалися у плетінні та робили високі жіночі зачіски.

За 3 дні майстри використали близько11 літрів лаку і увесь свій хист. Та й це допомогло не всім. До фіналу дісталися лише 6 з 12 перукарів.

Третього дня, у неділю, 6 фіналісток працювали над створенням креативного чоловічого образу та образу нареченої. Дівчата вплітали у зачіски живі квіти, аксесуари та плели з волосся мереживо. Конкурсантки розповідають, що за ці 3 дні здобули безцінний досвід.

Оцінювати роботи дівчат могли не тільки судді, а ще й глядачі. Приз від них отримала Людмила Спольник. Кращу чоловічу стрижку зробила Наталя Куліч. Звання ж кращого жіночого перукаря дісталось Наталі Копаньовій.