Стартував сезон латання шляхів

Першою дорожники взялися за вулицю Миру. Протягом місяця лататимуть весь об’їзний шлях через “трубу”.

 

 

Почати латати шляховикам довго заважала негода. Але сьогодні, вперше після зимової перерви, запустили асфальтний завод. Це означає, що сезон ремонтів міських шляхів розпочинається.

Потужність цього заводу — 200 тон асфальту за зміну. Це у кілька разів більше, ніж за день може укласти бригада шляховиків. Асфальт виготовляють без затримок і у тій кількості, яку можна використати одразу. Сьогодні знадобилося близько 35 тон.

За словами начальника Шляхової ремонтно-будівельної дільниці Сергія Шамрая, ремонти починають з найпроблемніших вулиць — Миру, Танкистів, Суворова, Лозовського, Орджонікідзе, Ломоносова. Через ці вулиці транспорт іде в об’їзд закритого залізничного мосту.

Першою шляховики взялися за вулицю Миру. Робочий день для них почався о 7:45 і тривав до 18-ї. Це — так, для розігріву, говорять чоловіки. Далі на них чекає ще напруженіший графік.

Першочергові вулиці планують відремонтувати вже за місяць і до червня впоратися з ще кількома найдірявішими шляхами у центрі та на мікрорайоні. На латання доріг місто виділило майже 900 тисяч гривень. Про капітальний ремонт мова не йде, тільки про поточний, і той ямковий. Шляховики говорять: за ці гроші вони зроблять все можливе. Однак для тривалого результату такої суми замало: латки витримують тільки 2-3 роки. Попри недостатність грошей, одну вулицю асфальтом таки перекриють повністю. Це – Суворова, яка йде від труби повз вулицю Ломоносова.

Велике навантаження на об’їзний шлях через трубу триватиме ще близько року. Далі мають відкрити відремонтований міст через залізницю, і транспортний потік спаде. Шляховики сподіваються, це дозволить їхнім латкам прослужити трохи довше.