Лозівські бальники Роман Осадчий і Анна Цувіна стали переможцями чемпіонату світу +vd

Лозівські танцюристи Роман Осадчий та Аня Цувіна стали переможцями чемпіонату світу з бальних танців. Його проводила Міжнародна асоціація спортивного танцю IDSA в ізраїльському місті Ашдод. Сюди з’їхалися близько 400 спортсменів з 10 країн світу. Наша пара виступала одразу у двох вікових категоріях і в обох завоювала нагороди — срібло і золото.

Рома з Анею займаються у клубі “Каскад” і танцюють разом тільки рік. Стрімке професійне зростання танцюристів тренер пари Дмитро Мірошниченко пояснює цілеспрямованістю юних спортсменів. Окрім занять з тренером тричі на тиждень, вони приходять у зал, щоб попрацювати самостійно.

Протягом року Рома та Аня регулярно їздили на змагання у межах України — готувалися до першого в житті чемпіонату світу.

Першого дня на змаганнях в Ашдоді пара танцювала у своїй звичній віковій категорії, 14-15 років. Виступи спортсменів оцінювали судді вищої категорії, серед яких — всесвітньо відомі імена: Славік Крикливий, Джері Абрате, Снігуле Вуд. Рома з Анею мали показати своє вміння у всіх п’яти танцях латиноамериканської програми: ча-ча-ча, самбі, румбі, пасодоблі і джайві. Як говорить тренер лозівської пари, до золота Рома з Анею не дотягли лише трохи — цього дня вони завоювали срібло чемпіонату світу.

У другий день чемпіонату Рома з Анею могли відпочивати, але вони вирішити спробувати свої сили у більш старшій категорії — молодь-1. У ній вони стали чемпіонами.

Зупинятися на досягнутому ані танцюристи, ані їхній тренер не збираються. Вони почали готуватися не лише до нового сезону, а й до нового чемпіонату світу. Вже у жовтні цього року Роман Осадчий та Анна Цувіна збираються на змагання до Китаю.

Валерія Гецко

___________________

Если вы испытываете постоянный дискомфорт от ношения очков, возможно следует попробовать контактные линзы , приобретенные в Air Optix. Здесь вы найдете широкий выбор линз для различных нужд. Хотите скорректировать зрение или изменить цвет глаз? Все в ваших руках.  

__________________

На правах реклами

{youtube}oPGcKL_QBpI{/youtube}