Лозівська райдержадміністрація: бюджетникам району виплатили майже всю зарплату вересня +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівська райдержадміністрація: бюджетникам району виплатили майже всю зарплату вересня +vd

Лозівський район не має боргів перед своїми бюджетниками, звітують у райдержадміністрації.

“Простроченої заборгованості із заробітної плати немає. Вересень виплатили, невиплатили 118 тисяч гривень (з 5,5 мільйонів — ред.). Протягом двох-чотирьох днів виплатимо”, – сказав Богдан Рева, голова Лозівської райдержадміністрації.

На позачерговій сесії 16 жовтня Лозівська районна рада збільшила бюджет району майже на 4,5 мільйони гривень. Це дасть змогу нарахувати зарплатню бюджетникам за жовтень, пояснила Лариса Лукашенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації. За її словами, не вистачає лімітів також на листопад і грудень.

Бюджет району на початку року мав дефіцит у 25 мільйонів гривень. Третину його Лозівщина подолала сама, говорить голова райдержадміністрації Богдан Рева. Ще 17 мільйонів район тепер чекає у вигляді дотації з держбюджету.

Така ситуація стала традиційною за останні роки, зауважує очільник району, але зазвичай до новорічних свят держава таки знаходить кошти на покриття дефіцитів місцевих бюджетів.

Валерія Гецко

 

{youtube}nOre5FdPxsc{/youtube}