Школярі відзначили свято англійської мови – Новини Лозової – ТРК Сігма

Школярі відзначили свято англійської мови

День англійської мови лозівські школярі провели учора у колегіумі №2. Освітяни підвели підсумки навчального року.

На свято у другий колегіум з’їхались представники майже всіх шкіл Лозової. Оскільки цього разу учні відзначали день англійської мови, то ж і концертну програму вели англійською.

 

На обласних олімпіадах цьогоріч наші учні показали себе на рівні з вихованцями спеціалізованих харківських шкіл. Команда юних лозівчан увійшла в десятку найсильніших в області.

224 учні лозівських шкіл брали участь у конкурсі «Грінвіч», 51 з них отримав сертифікати різного зразку – золоті, срібні і бронзові.

А ще лозівські школярі брали участь у престижному конкурсі з англійської мови «Флекс». До фіналу пройшли гімназистка Анастасія Свергуненко та учениця четвертого ліцею Анастасія Іванова. Остання вже має запрошення на навчання в Америці, але ним не скористається – не відпускають батьки.

Настю навчають одразу два вчителі англійської – у школі з дівчиною займається Олена Шнайдер, а після уроків – Марія Потапова.

Учениця ж третьої школи Олександра Черзорова сміливо береться за обласні та міські олімпіади. В останній дівчина посіла перше місце серед десятикласників. В обласній Олександрі вдалось зайняти лише восьме. Учениця не засмучується: каже, якби у шкільній програмі виділяли на англійську більше часу, результати могли б бути і кращі.

Для поглибленого вивчення англійської Олександра бере додаткові уроки. Час таких занять коштує 50 гривень. Для гарного ефекту слід займатись як мінімум двічі на тиждень, ділиться Олександра.

І вчителі, і учні дійшли висновку: щоб покращити знання з англійської, слід трішки змінити шкільний план, додати часу на заняття, а школярам проявляти більше наполегливості.