На Близнюківщині з’явився блок-пост: чергують лозівські правоохоронці, військові та самооборона +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

На Близнюківщині з’явився блок-пост: чергують лозівські правоохоронці, військові та самооборона +vd

Блок-пост, Близнюківщина, ТРК Сігма

Блок-пост біля села Петрівське у Близнюківському районі встановили вдень 15 квітня. Він розташований на трасі, яка йде на Донецьку область, і називається “4-й кілометр Лозова-Близнюки-Слов’янськ”.

 

Варту на блок-пості несуть лозівські міліціянти, представники СБУ, військові. Вони зупиняють і оглядають кожну машину, перевіряють документи водіїв.

Разом з силовиками чергують самооборонці з Лозової, Лозівського та Близнюківського районів. Вдень їх 4-5 чоловік, вночі близько десятка. Сьогодні, 16 квітня, тут стояли хлопці з села Артільне на Лозівщині. Говорять, за потреби допомагають у якості понятих та піднімають бойовий дух озброєним колегам по блок-посту.

За першу добу на блок-пості не сталося жодного інциденту, повідомила голова Близнюківської райдержадміністрації Лідія Шулець.

Вона пояснила, що блок-пост створений за спільної ініціативи правоохоронних органів, місцевої влади і громади, щоб запобігти розповсюдженню небезпечних явищ з Донеччини, де відбуваються захоплення відділень міліції, органів влади, стратегічних об’єктів і лунають сепаратистські заклики.

“Тільки дякувати нашому, близнюківському, і лозівському народу, який розуміє, що ми повинні жити в мирній, своїй рідній Україні”, – говорить Лідія Шулець.

Валерія Гецко

 

{youtube}ntjqNlOlBWA{/youtube}