Ставок у “Дружбі” відновлять цього року

Ставок у дендропарку “Дружба” знову буде великим та красивим. Чиститимуть його сапери своєю спецтехнікою.

 

Ставок у дендропарку “Дружба” відновлять до наступного року. Щоб отримати підтримку лозівчан, вчора зібрали громадські слухання. У них взяли участь лозівські очільники, депутати міськради, керівники низки підприємств, організацій і служб міста, а також почесні громадяни Лозової.

На громадські слухання його учасників скликали прямо у парк. Мер Лозової Сергій Степанов повідомив: першим кроком у поверненні “Дружбі” пристойного вигляду буде відновлення ставка та благоустрій прилеглої території. Оскільки статус у цієї місцевості спеціальний — дендропарк, — то перед початком будь-яких робіт у громадськості треба спитати дозвіл.

Зараз ставок уп’ятеро менший за початкові розміри. Для того, щоб почистити і знов наповнити його, необхідна спеціальна техніка. Її позичать у саперів, які працюють на арсеналі, та у місцевих МНСників.

Спецтехніку нададуть безкоштовно. Місту потрібно буде тільки оплатити пальне. За словами міського голови, відновлення ставка коштуватиме місту недорого — приблизно 50-70 тисяч гривень.

Громадські слухання одноголосно підтримали ініціативу облагородити ставок з прилеглою територією. Спилювати сухі дерева та чистити водоймище почнуть, щойно інстанції дадуть усі необхідні дозволи. Завершити роботи планують до кінця цього року, щоб наступної весни ставок вже наповнився з прочищених джерел.