За відвагу і мужність – медаль

Працівники воєнізованої охорони спіймали на гарячому банду викрадачів. За це їх нагородили почесними відзнаками.

У вівторок, 21 червня, двох працівників стрілецько-пожежної команди воєнізованої охорони на станції Лозова нагородили відзнаками. Бійці Владислав Іванов і Георгій Зуб разом з робітниками лінійної міліції затримали банду з трьох молодиків. Ті вирізали рейкові деталі на залізничному перегоні Біляївка-Первомайський.

Щоб схопити крадіїв з Павлограда, бійці воєнізованої охорони разом з міліціянтами близько двох тижнів патрулювали перегін та сиділи в засідці з собаками. Однієї холодної дощової ночі вони дочекалися розкрадачів. Аби їх затримати, оперативникам довелося застосувати пістолети.

За словами заступника начальника лінійного відділу на станції Лозова Олексія Юдіна, ці бійці постійно допомагають міліціянтам. Владислав Іванов і Георгій Зуб свій вчинок не вважають героїчним. Говорять, для них це повсякденна робота. Утім, керівництво їхню відповідальність і рішучість оцінило.

За постійні заслуги, а тепер ще й за затримання банди крадіїв, Владислава Іванова та Георгія Зуба нагородити почесними відзнаками.

І це не вся нагорода. Начальник воєнізованої охорони на станції Лозова Петро Івчук запевнив: чоловіки отримають ще й премію.