З 25 червня починають діяти нові маршрути – Новини Лозової – ТРК Сігма

З 25 червня починають діяти нові маршрути

З цієї суботи лозівчани їздитимуть містом новими маршрутами. За кількістю їх стало менше, але вони охоплюють більшу територію.

Маршруту “4 мікрорайон – ринок” не буде. Замість нього ходитиме “Кільце-1”: через 4 мікрорайон, дамбу, вулицю Комінтерну, ринок і знову на мікрорайон. Тобто, так само, як і “Кільце-2”, тільки у зворотньому напрямку. У визначений час обидва кільця прямуватимуть розширеним маршрутом – через Лозівський ковальсько-механічний завод та селище Димитрове.

Передбачено два маршрути на Авилівку. Це “4 мікрорайон – Червонопартизанська” та “Ринок – Червонопартизанська”. Маршрутка, що йде з мікрорайону, їхатиме центром по вулиці Оджонікідзе, а не по Ломоносова, як зараз. Далі через 11 школу і до “труби”. Останньої зупинки біля арсеналу не буде. Маршрутка доїжджатиме тільки до вулиці Інженерної, бо залізничний переїзд по вулиці Червонопартизанськ ій визнаний аварійним.

З ринку на Авилівку маршрутка їхатиме містом так само, як і мікрорайонівська, тільки робитиме додатковий гак по “сахаліну” – через міськгаз, авторемзавод і сільгосптехніку. Остання зупинка також буде в районі вулиці Інженерної.

Маршрут “Домаха – Ринок” ходитиме у центр через дамбу і мікрорайон.

Маршрут “4 мікрорайон – Герсеванівський” їздитиме центром, як і “4 мікрорайон – Червонопартизанська”, а по Авилівці йтиме через хутір Лісовський.

Маршрут “6 мікрорайон – Ринок” залишився незмінний.

Детальну інформацію від Управління економіки Лозівської міськради про час, схему та графік руху маршруток дивіться тут.