Домашня сторінка / Новини / У День молоді гуляли до ночі

У День молоді гуляли до ночі

У неділю на площі біля міського Палацу культури розгорнулося молодіжне гуляння — у Лозовій відзначали День молоді.

У неділю на площі біля міського Палацу культури розгорнулося молодіжне гуляння — у Лозовій відзначали День молоді.

 

Почали святкування з урочистого нагородження талановитої молоді. Це 15 працівників різних галузей. Вони стали кращими у номінаціях міського конкурсу “Молодіжний лідер року”. Серед нагороджених – авторка дитячої програми нашого телеканалу Олена Коваленко.

Після офіціозу молоді працівники Палацу культури взялися розважати лозівчан. Хлопці –ведучі говорили не завченими текстами, а повністю імпровізували.

Вечірня програма була наповнена розвагами та конкурсами. За участь у них вперше давали цінні призи, які підготував центр молоді. Серед призів –  чайники, сервізи, вази і навіть мп3-плеєр.

Новинкою Дня молоді став конкурс графіті. Художникам довелося нелегко: поверхня для малювання сильно вбирала фарбу, на вулиці було волого і вітер заважав. Однак справжні митці викрутилися. Перемогла робота з обличчям дівчини. ЇЇ автор, Семен, запевнив: малював не заради призів, а просто показував своє вміння.

Незвичним і новим для Дня молоді стала благодійність. Для того, щоб підтримати дитячий реабілітаційний центр «Перлинки», організували лотерею. Ціна одного квитка – 5 гривень. За словами керівника центру Ольги Ашиткової, вдалося зібрати більше 400 гривень.

Щоб назбирати гроші на ремонт приміщення для дітей-інвалідів, ведучі провели і жартівливий аукціон. У ньому лозівчани отримували несподівані речі. Наприклад, Владиславу за 30 гривень дістався такий собі навігаційний прилад – мапа.

Молодь продовжувала збиратися на площі і після того, як почало сутеніти. О 21:00 розпочалася дискотека, яка тривала до ночі.

 

0