На асфальті обіцяють не економити – Новини Лозової – ТРК Сігма

На асфальті обіцяють не економити

Область виділила на ремонт міських доріг 7 мільйонів гривень. Шляховики обіцяють, що ремонти будуть дуже якісними.

Хто ремонтуватиме лозівські шляхи за обласні 7 мільйонів, протягом місяця має вирішити тендер. Однак сьогодні вже відомо, що приблизно третину робіт виконуватиме Шляхова ремонтно-будівельна дільниця. Ще частину – Лозівський райавтордор. Можливо, з’явиться і третій підрядник.

 

ШРБД ремонтуватиме вулиці Миру, Суворова, Комінтерну і двосторонку Рози Люксембург. Райавтодору дісталися вулиці Кутузова, Червоних артилеристів і велика дамба між Домахою і мікрорайоном. Частина робіт, на які ще не визначений виконавець, – це вулиці Орджонікідзе та Моторного, а також проспект Перемоги.

Щоб не витрачати час та кошти на проекти, ремонти назвали поточними, говорить головний шляховик Лозової Сергій Шамрай. Планується, що суцільним асфальтобетоном перекриватимуть до 40% довжини вулиці.

За словами Сергія Шамрая, це буде найякіснійший ремонт доріг в історії Лозової. Професійність, обладнання та технології у шляховиків є. Тепер будуть ще й гроші.

Орієнтовно роботи почнуться у серпні — після завершення усіх тендерних процедур. Триватимуть ремонти близько 40 днів. Тож відновлені дороги лозівчани отримають вже до Дня міста.