Технікум попрощався з десятим випуском

Стіни Лозівської філії Харківського автодорожнього технікуму залишили 210 студентів. 30 червня вони отримали дипломи.

30 червня з технікумом прощалися 210 його колишніх студентів. Це ювілейний, 10 випуск лозівської філії ХАДТ. Його директор Віра Рінкман, звертаючись до своїх вже колишніх студентів, моментами ледь стримувала сльози.

 

Директор філії та гості-високопосадовці цього дня подякою згадали людей, завдяки яким у Лозовій з’явився цей навчальний заклад, – тодішніх мера Сергія Литвинова, директора ЛКМЗ Василя Христофорова та народного депутата Анатолія Гіршфельда. До творців технікуму зарахували також його студентів та викладачів.

Слово у відповідь від випускників цього вечора — культурна програма. Вони самі вели захід, співали і вручали жартівливі грамоти своїм викладачам. Самі ж роздавали та їли напутній коровай.

Найурочистіша мить — вручення дипломів. 14 з них — червоні. Випускники отримують їх — наче путівку у подальше життя. Більшість з них вже знають, яким воно буде.

Аплодисменти та фотоспалахи з задніх рядів — це батьки переживають мить дорослішання своїх дітей. Гамма відчуттів — широка: від тривоги і суму — до гордості і впевненості у майбутті випускників.

Тепер ці хлопці та дівчата — молодші спеціалісти, техніки-механіки і техніки-технологи. За статистикою, яку веде технікум, близько 40% його випускників продовжує навчання у вищах. Утім, за усіх інших тут також спокійні, бо заклад дав своїм студентам затребувані нині професії.