Скульптура, яка розкриває сенс життя – Новини Лозової – ТРК Сігма

Скульптура, яка розкриває сенс життя

З 24 червня у Лозівському краєзнавчоу музеї працює виставка неординарного скульптора Олега Кузуба.

З 24 червня у Лозівському краєзнавчоу музеї працює виставка молодого і неординарного скульптора Олега Кузуба.

 

Він виставляє свої роботи вдруге. Працював над ними і вдень, і вночі, але частіше саме вночі – тоді тихіше і нічого не заважає, говорить автор. Кожна скульптура митця не схожа на іншу. Тут образи і людей, і тварин. Ці фігури мають прихований сенс. Розібратися, що ж митець хотів показати, допомагає назва. Олег Кузуб говорить: чим більше сенсу він хоче показати роботою, тим менше над нею треба працювати.

Незвичні фігури зацікавлюють абсолютно різних людей: представників влади, поетів-письменників і просто поціновувачів мистецтва. Ці скульптури навіть надихають на написання віршів. Письменницю Ольгу Тарасову вразила робота під назвою «Туга зелена», де на дошці – порізана русалка.

Митців-гостей надихають не тільки скульптури, а й їх творець. Тому на віршах творчі лозівчани не зупиняються — співають пісні.

Радість і гордість викликають ці скульптури у казкарки Зої Скіпіной. Жінка впевнена: їх повинні побачити у Парижі.

Не зміг оминути виставку Олега Кузуба і його друг Олексій Лебідь. Зі всіх фігур Олексію припав до душі “Шаховий кінь”.

Як говорить сам скульптор, у душі він – дитина, а його скульптури – ляльки, якими він грається. За допомогою них чоловік показує реалії життя жартівливо. Посміявся навіть над автопортретом. Зробив з голови свічник.

На майбутнє скульптор не планує нічого. Зараз він хоче просто відпочити.