Влада і бізнес — тепер офіційні партнери – Новини Лозової – ТРК Сігма

Влада і бізнес — тепер офіційні партнери

Лозівська міськрада та ЛКМЗ сьогодні підписали угоду соціального партнерства. Закликають долучитися до неї й інші підприємства.

На такий рівень відносин влада і бізнес у Лозовій виходять уперше. Міськрада та ЛКМЗ, який входить в індустріальну групу УПЕК, укладають угоду соціального партнерства. У кабінеті лозівського мера зібралися депутати міської ради, керівництво Лозівського ковальсько-механічного заводу та індустріальної групи УПЕК.

 

Голова ради директорів індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд зазначив: “Те, як працюють люди, багато у чому залежить від того, у яких умовах вони проводять неробочий час: чи по освітлених вулицях вони йдуть додому, чи по гарних дорогах, чи облаштовані місця відпочинку. Думаючи про своїх працівників, ми сьогодні говоримо, що другу частину життя, крім заводського, вони мають проводити у нормальних умовах”.

У рамках угоди завод братиме участь у розвитку інфраструктури Лозової, зокрема, у благоустрої, будівництві дитячих майданчиків, також допомагатиме навчальним і спортивним закладам. А місто зобов’язується йти назустріч у вирішенні питань, які турбують ЛКМЗ.

Угода соціального парнерства — це організована форма співпраці між владою і бізнесом, наголошує Анатолій Гіршфельд. Її укладають до 2015 року. Щороку сторони складатимуть план конкретних кроків.

Як повідомив Лозівський міський голова Сергій Степанов, у найближчій перспективі ЛКМЗ виготовить 50 контейнерів для сміття. Також планується, що завод здійснюватиме шефство над школами і дитсадками, яким подарує 5-10 комп’ютерів. У подальшому обговорюється, що підприємство відновлюватиме спортивний комплекс за міським Палацем культури. За словами Сергія Степанова, там буде навіть корт.

Підписують угоду міський голова Сергій Степанов та генеральний директор ЛКМЗ Василь Черномаз. Мета співпраці влади та ЛКМЗ — зробити Лозову найкрасивішим і найкомфортнішим для життя містом у Харківській області.

Як зазначили учасники підписання угоди, вона є відкритою. Приєднатися до неї можуть й інші лозівські підприємства.