ЛКМЗ випускатиме більше нової продукції

Більше нових видів продукції – таке  завдання перед ЛКМЗ поставив голова ради директорів ІГ УПЕК Анатолій Гіршфельд.

У п’ятницю, 8 липня, завод звітував перед керівництвом УПЕК про виконання плану за півріччя і захищав план на наступний місяць. Свої плани і бюджет Лозівський ковальсько-механічний завод захищає перед керівництвом УПЕК щомісяця. За результатами захисту роботу заводу коректують, щоб вона давала максимальний ефект. Результатами ЛКМЗ за півроку голова ради директорів індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд в цілому задоволений. Проте його турбує відставання заводу в освоєнні нової продукції, недостатня кількість виготовленої сільгосптехніки та деякі проблеми з якістю.

За словами Анатолія Гіршфельда, конструкторське бюро УПЕК наперед забезпечує завод розробками, затребуваними сьогодні на ринку. ЛКМЗ має реорганізувати виробництво, щоб швидше освоювати нову техніку і встигати за конструкторами. Крім того, перед заводом стоїть завдання і далі підвищувати обсяги виробництва.

У планах Лозівського ковальсько-механічного заводу — за 2011 рік випустити продукції більше, ніж на півмільярда гривень. Це у півтори рази більше за результат минулого року.