Торговців незаконними ялинками у Лозовій може побільшати +vd

Торговців незаконними ялинками у Лозовій може бути більше, ніж торік. Працівники поліції вже виявили 4 факти нелегальної торгівлі ялинками, а до Нового року – ще майже тиждень. У 2014 році за весь рік таких випадків було 5.

 23 грудня члени спілки АТОшників самостійно перевіряли, чи законно продають ялинки біля ринку «Янтар», на 4 мікрорайоні. За словами голови спілки – Сергія Беседи, на прохання показати документи відгукнулися не всі продавці дерев, тому АТОшники викликали поліцію.

А от продавці ялинок на місці колишнього авторинку показали документи одразу. Олександр продає ялинки вже 3 рік поспіль, має усі дозвільні документи та чіпи для ялинок.
Цьогоріч лозівські правоохоронці зафіксували 4 факти нелегальної торгівлі ялинками, повідомив заступник начальника Лозівського відділу поліції Павло Кустов. Поліція перевіряє лише законність торгівлі, а не походження ялинок. Продавці біля ринку «Янтар», які не показали документи АТОшникам, дозвіл на торгівлю мають, зазначив Павло Кустов.
Цьогоріч лозівчани купують ялинки менше, ніж торік. Торговці пов’язують це із зростанням цін. Мінімальна вартість святкового деревця стартує від 80 гривень, однак у середньому ялинка обійдеться у 100 гривень. Штучна ж півтораметрова сосна коштуватиме від 500 гривень.

          {youtube}eP_HxK85pdE{/youtube}