Рада ветеранів ЛКМЗ переобрала актив – Новини Лозової – ТРК Сігма

Рада ветеранів ЛКМЗ переобрала актив

10 серпня на звітно-виборній конференції ветерани ЛКМЗ обрали голову та новий склад ради ветеранів підприємства.

Зібрання почали з сумного. Голова ради ветеранів ЛКМЗ Анатолій Бабенко проконстатував: дуже багато членів організації пішли з життя.  І навіть з 15  активістів ради ветеранів залишилося 10. Їхню пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

 

За звітний період організації доводилося займатися і скорботними справами, і соціальними питаннями: сприяли у виплаті матеріальної допомоги, боролися за права споживачів, через завод допомагали робити ремонти одиноким колишнім працівникам ЛКМЗ.

У складі ветеранської організації ЛКМЗ працює і так звана волонтерська ланка. Її активісти контролюють процес зубопротезування: нагадують ветеранам про їхню чергу, допомагають немічним у хатніх клопотах.

Окрім переліку зробленого говорили і про недоліки. Зокрема ветерани, які мешкають у Панютиному, скаржилися на брак до них уваги. Пропонували, щоб про них згадували хоча б у поздоровленнях у газеті «Машиностроитель».

Керівники заводу, які були присутні на зібранні, уважно вислухали усі зауваження та пообіцяли, що намагатимуться налагодити більш тісний зв’язок діючих підрозділів та їхніх начальників  зі своїми колишніми працівниками. А ще закликали ветеранів взяти участь у написанні книги спогадів про завод, яка вийде до 50-річчя ЛКМЗ.

Після того, як вислухали звіти усіх виступаючих, на конференції обрали 15 нових членів ради ветеранів та голову організації. На цій посаді залишили Анатолія Бабенко.

Інна Воробйова